HOŞGELDİNİZ

Ağva'da Göksu nehri kenarında kurulu olan otelimiz 2 jakuzili, 2 balkonlu, 15 double ve 20 triple odası ile hizmet vermektedir. Odalarımız ahşabın sıcaklığını hissedebileceğiniz, kalite ve konfordan ödün vermeden dekore edilmiştir. Odalarımız yeşil alan manzaralı olup, restoranımız ise nehir kenarında bulunmaktadır. Yarım pansiyon olarak hizmet vermekteyiz. Otelimiz 12 ay boyunca siz değerleri misafirlerini ağırlamaktadır. Açık yüzme havuzumuz her yıl ilk baharda faaliyete girmektedi

ODALARIMIZ

Gençliği ve dinamizmi her bir köşesine yansıyan Club Grand Becassier, 2 jakuzili, 2 balkonlu ,15 double, 20 triple odalarıyla sizi ağırlarken ahşabın sıcaklığıyla yaratılan dağ evi havasını, huzuru ve konforu bir arada yaşayacaksınız...

HAKKIMIZDA

Ağva Club Grand Becassier adını avcıların gözdesi 'Becassier' yada diğer adı ile 'Çulluk' kuşundan almaktadır. Tesisimiz 2001 yılında, 7 dönüm arazi üzerine kurulmuştur ve Ağva'da bulunan en büyük tesislerden bir tanesidir. İlk bahar itibariyle tesisimiz söz, nişan, düğün ve kutlama organizasyonları için el verişlidir, Club Grand Becassier'in 3 dönüm yeşil arazisi bulunmaktadır.

Mustafa A.

22 Mart 2016 , Salı
5

Nehir kenarında doğa ile bütünleşerek güne güzel bir kahvaltı ile başlamak gibisi var mı? Ağva Nehir Evi bizlere 2 gün boyunca bütün stresimizi atabileceğimiz imkanlar sundu. Hiç birşey yapmadan nehir kenarında bacaklarınızı uzatıp gök yüzünü izleyin. Ne kadar rahatladığınızı göreceksiniz ;)

BÜTÜN YORUMLAR

DUYURULAR Hepsi

One morning, when Gregor Samsa woke from troubled dreams, he found himself transformed in his bed into a horrible vermin.

24

Ağva Club Grand Becassier

Ağva Club Grand Becassier...

GALERİ Hepsi

One morning, when Gregor Samsa woke from troubled dreams, he found himself transformed in his bed into a horrible vermin.